Sportovně střelecký klub Uherský Ostroh

Triumf ostrožanů na Velké ceně Třebíče

Dne 22.1.2012 se konala v Třebíči střelecká soutěž různých věkových kategorií - Velká cena Třebíče. Tento závod byl pro naše mladé střelce i pro nás trenéry úplnou novinkou, jelikož jsme se ho v minulých letech neúčastnili. Opět i tato cesta byla cestou za úspěchem. Triumfální výkon šestičlenné výpravy byl v podobě ČTYŘECH medailových umístěních – dvě ZLATÉ, jedno STŘÍBRNÉ a jedno BRONZOVÉ.

V kategorii do 12 let suverénně zvítězila Zuzana Ilková, která nastřílela neuvěřitelných 299 bodů (ze 300) a vylepšila si tak svůj osobní rekord. Těsně za ní obsadil stříbrnou příčku Dominik Hájek, který nastřílel 298 bodů. Jan Hendrych se musel spokojit s nástřelem 294 bodů, a to stačilo „jen“ na pěkné, ale smolné 4. místo. Posledním střelcem v této kategorii byl nováček Vít Turčin, který se prostřílel do první desítky nejlepších. Obsadil 7. místo s výkonem, a zároveň osobním rekordem, 270 bodů.

V kategorii do 14 let jsme měli jedno želízko v ohni – Jana Bahulu. I když si vystřílel 3. místo, s výsledkem 277 bodů není a nemůže být spokojen (jen my a on ví proč). Jediná zástupkyně střelby vstoje – Martina Bahulová, která střílí tuto disciplínu teprve půl roku, obsadila 1. místo s 377 nastřílenými body.

Ostrožská výpravaVítězové