Sportovně střelecký klub Uherský Ostroh

Ostroh má opět poháry z Krajské střelecké ligy mládeže

V neděli 8.4.2018 skončil finálovým kolem v Uh. Ostrohu již 14. ročník Krajské střelecké ligy mládeže Zlínského kraje ve sportovní střelbě ze vzduchových zbraní do 14. let. I tento ročník měl 5 jednotlivých závodů, které proběhly v měsících listopad – duben střídavě v Březolupech (2 kola), Uh. Brodě, Nivnici a v Uh. Ostrohu. Do celkového hodnocení KSLM se pak započítaly tři nejlepší výsledky.

Ligy se celkem zúčastnilo 36 mladých střelců ve věku 10 až 14 let, kteří stříleli disciplínu 30 ran vleže ve třech kategoriích – sloučená do 12. let a dívky, chlapci do 14. let.

I letos dovedla naše omladina střeleckou sezónu 2017 – 2018 do „medailového konce“. Zlatý pohár si vystřílel v kategorii chlapci do 14. let Josef Halíček za 939,4 bodů a bronzový pohár pak Marek Kočí ve sloučené kategorii do 12. let. Nastřílel 896 bodů.

            Finálové kolo KSLM tak ukončilo další „vzduchovkovou sezónu“ pro nás i naše spřátelené kluby, a proto je nyní čas poděkovat všem, kteří se celoročně podílejí na fungování střeleckých kroužků, ať už jako trenéři, sponzoři nebo jako pomocné síly.

Děkujeme tedy rodičům mladých střelců za podporu, a všem ostatním obětavcům, kteří nám dle svých možností pomáhají smysluplně naplnit volné chvíle střelecké drobotiny za jejich čas.

 

        dsc_0546.jpg         dsc_0571.jpg          dsc_0578.jpg