Sportovně střelecký klub Uherský Ostroh

Ostroh má opět poháry z Krajské střelecké ligy mládeže

V neděli 9.4.2017 skončil finálovým kolem v Uh. Ostrohu již 13. ročník Krajské střelecké ligy mládeže Zlínského kraje ve sportovní střelbě ze vzduchových zbraní do 14. let. I tento ročník měl 5 jednotlivých závodů, které proběhly v měsících listopad – duben střídavě v Březolupech, Uh. Brodě, Nivnici (2 kola) a v Uh. Ostrohu. Do celkového hodnocení KSLM se pak započítaly tři nejlepší výsledky.

Ligy se celkem zúčastnilo 29 mladých střelců ve věku 10 až 14 let, kteří stříleli disciplínu 30 ran vleže ve čtyřech kategoriích – dívky, chlapci do 12. let a dívky, chlapci do 14. let.

I letos dovedla naše omladina střeleckou sezónu 2016 – 2017 do „medailového konce“. Zlatý pohár si vystřílel v kategorii chlapci do 12. let Josef Halíček za 881 bodů. Stříbrný pohár si v téže kategorii odnesl Lukáš Hálka za nástřel 863 bodů. V kategorii chlapci do 14. let obsadil Radek Jestřabík           3. místo. Nastřílel 884 bodů.

            Finálové kolo KSLM tak ukončilo další „vzduchovkovou sezónu“ pro nás i naše spřátelené kluby, a proto je nyní čas poděkovat všem, kteří se celoročně podílejí na fungování střeleckých kroužků, ať už jako trenéři, sponzoři nebo jako pomocné síly.

Děkujeme tedy KS ČSS Zlínského kraje za ceny, rodičům mladých střelců za podporu, a všem ostatním obětavcům, kteří nám dle svých možností pomáhají smysluplně naplnit volné chvíle střelecké drobotiny za jejich čas.

 

                          image1.jpg                               image2.jpg